Редакції та коментарі:
Проект постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання здійснення патронату над дитиною"

Сортувати:    
Редакції
Пропозиції
Рейтинг: 0
Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини, яка перебуває в складних життєвих оставинах або дитини, яка залишилась без батьківського піклування, в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин або на період до набуття соціально-правового статусу та влаштування до однієї з постійних форм виховання.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.


Рейтинг: 0
Метою патронату над дитиною є забезпечення та захист прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом зі своїми батьками або іншими законними представниками, надання їй та її сім’ї комплексу послуг, спрямованих на її повернення у біологічну сім’ю, відповідно до найкращих інтересів дитини. Також забезпечення та захист прав дитини, яка залишилась без батьківського піклування, надання їй комплексу послуг, спрямованих на реалізацію права на сімейне виховання та постійне влаштування.

Метою патронату над дитиною є забезпечення та захист прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом зі своїми батьками або іншими законними представниками, надання їй та її сім’ї комплексу послуг, спрямованих на її повернення у біологічну сім’ю, відповідно до найкращих інтересів дитини.