Редакції та коментарі:
Проект наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Змін до Порядку проведення в електронній формі продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни»

Сортувати:    
Редакції
Пропозиції
Рейтинг: 0
1. В абзаці четвертому пункту 7 розділу І слова викласти у такій редакції: «можливість встановлення на апаратно-програмному комплексі замовника аукціону електронного ресурсу, можливість надання замовнику аукціону для зберігання резервної копії аукціону в електронній формі.

1. В абзаці четвертому пункту 7 розділу І слова «можливість встановлення на апаратно-програмному комплексі замовника аукціону з правом адміністрування замовником аукціону електронного ресурсу, можливість надання замовнику аукціону для зберігання резервної копії аукціону в електронній формі,» виключити.


Рейтинг: 0
2. У розділі ІІ: 1) пункт 3 викласти в такій редакції: «3. Аукціон розпочинається з початкової ціни об’єкта. Всі учасники підтверджують свою згоду з оголошеною початковою ціною. Учасник, який не підтвердив свою згоду з оголошеною початковою ціною, не допускається до участі в аукціоні»;

2. У розділі ІІ: 1) пункт 3 викласти в такій редакції: «3. Аукціон розпочинається з початкової ціни об’єкта.»;