Редакції та коментарі:
Проект наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Порядку проведення пілотного проекту з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи «ProZorro.Продажі»

Сортувати:    
Редакції
Пропозиції
Рейтинг: 0
авторизаційні дані ? ідентифікаційні дані учасника, що створюються ними під час проходження реєстрації в електронній торговельній системі через електронний майданчик, за допомогою яких здійснюється доступ до особистого кабінету та вчинення будь-яких дій для участі в електронному аукціоні згідно з цим Порядком;

авторизаційні дані ? ідентифікаційні дані учасника, що створюються ними під час проходження реєстрації в електронній торговельній системі через електронний майданчик, за допомогою яких здійснюється перевірка їх повноважень щодо доступу до особистого кабінету та вчинення будь-яких дій для участі в електронному аукціоні згідно з цим Порядком;


Рейтинг: 0
4.5. Для участі в електронному аукціоні, потенційний покупець через свій особистий кабінет здійснює подання до оператора заяви на участь в аукціоні, шляхом заповнення екранної форми і завантаження електронних документів. Заява про участь в електронному аукціоні подається до закінчення кінцевого терміну прийняття заяв на участь, встановленого у відповідній інформації про продаж.

4.5. Для участі в електронному аукціоні, потенційний покупець через свій особистий кабінет здійснює подання до оператора заяви на участь в аукціоні, шляхом заповнення екранної форми і завантаження електронних документів. Заява про участь в електронному аукціоні має містити закриту цінову пропозицію та подається до закінчення кінцевого терміну прийняття заяв на участь/прийняття закритих цінових пропозицій, встановленого у відповідній інформації про продаж.


Рейтинг: 0
Всі документи і відомості, пов'язані з реєстрацією учасників в ЕТС та проведенням електронного аукціону, в тому числі, з подачею заяв на участь в електронному аукціоні , направляються у формі електронних документів через ЕТС.

Всі документи і відомості, пов'язані з реєстрацією учасників в ЕТС та проведенням електронного аукціону, в тому числі, з подачею заяв на участь в електронному аукціоні і закритих цінових пропозицій, направляються у формі електронних документів через ЕТС.


Рейтинг: 0
Протягом двох календарних днів з дати реєстрації заяви учасник зобов’язаний направити на адресу оператора оригінал заяви на участь в аукціоні у трьох примірниках та належним чином засвідчені копії документів, що є додатками до заяви.

Протягом двох календарних днів з дати реєстрації заяви учасник зобов’язаний направити на адресу оператора оригінал заяви на участь в аукціоні у трьох примірниках та належним чином засвідчені копії документів, що є додатками до заяви, а також докази надсилання цих документів.


Рейтинг: 0
5.3. Після моменту старту електронного аукціону ЕТС робить паузу десять хвилин і оголошує раунд.

5.3. Після моменту старту електронного аукціону ЕТС робить паузу п’ять хвилин і оголошує раунд.


Рейтинг: 0
У кожному раунді учасники протягом пяти хвилин, кожен в порядку від менших до більших, а при співпадінні цінових пропозицій ? від пізніших до більш ранніх, мають право зробити крок аукціону

5.5. У кожному раунді учасники протягом трьох хвилин, кожен в порядку від менших до більших, а при співпадінні цінових пропозицій ? від пізніших до більш ранніх, мають право зробити крок аукціону.


Рейтинг: 0
Відсутність цінової пропозиції протягом пяти хвилин від учасника вважається такою, що здійснена у поточному раунді за попередньою ціновою пропозицією цього учасника. Відсутність цінової пропозиції учасника в першому раунді, за умови подання ним закритої цінової пропозиції, яка перевищує початкову ціну не менш ніж на один крок аукціону, вважається поданою ним ціновою пропозицією.

Відсутність цінової пропозиції протягом трьох хвилин від учасника вважається такою, що здійснена у поточному раунді за попередньою ціновою пропозицією цього учасника. Відсутність цінової пропозиції учасника в першому раунді, за умови подання ним закритої цінової пропозиції, яка перевищує початкову ціну не менш ніж на один крок аукціону, вважається поданою ним ціновою пропозицією.


Рейтинг: 0
7.1. Гарантійний внесок переможцю електронного аукціону зараховується при остаточному розрахунку за придбаний об’єкт. Усім іншим учасникам аукціону гарантійний внесок повертається замовником у п'ятиденний строк.

7.1. Гарантійний внесок переможцю електронного аукціону зараховується при остаточному розрахунку за придбаний об’єкт. Усім іншим учасникам аукціону гарантійний внесок повертається замовником у десятиденний строк.


Рейтинг: 0
7.2. Повернення сплачених гарантійних внесків учасникам у випадках, передбачених пунктами 4.7, 5.9, здійснюється замовником у п'ятиденний строк з дати присвоєння електронному аукціону статусу “Торги не відбулися” або “Торги відмінено”.

7.2. Повернення сплачених гарантійних внесків учасникам у випадках, передбачених пунктами 4.7, 5.9, здійснюється замовником у десятиденний строк з дати присвоєння електронному аукціону статусу “Торги не відбулися” або “Торги відмінено”.