Редакції та коментарі:
Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи Prozorro.Продажі”

Сортувати:    
Редакції
Пропозиції
Рейтинг: 0
4. Правила підготовки, організації та проведення електронних торгів (аукціонів) визначаються адміністратором електронного майданчику.

4. Правила підготовки, організації та проведення електронних торгів (аукціонів) визначаються адміністратором.


Рейтинг: 0
4) відомості про майно, його склад, характеристики, опис за родовими чи індивідуальними ознаками, акт технічного стану, інвентаризаційний опис, кадастрові номери, висновок та звіт про оцінку майна; наявність обмежень або обмежень стосовно розпорядження майном;

4) відомості про майно, його склад, характеристики, опис за родовими чи індивідуальними ознаками;


Рейтинг: 0
23. У разі відміни електронних торгів (аукціону) або визнання їх такими, що не відбулися, відповідно до пунктів 12, 16 цього Порядку оператором електронного майданчика повертається учаснику плата за участь в аукціоні.

23. У разі відміни електронних торгів (аукціону) або визнання їх такими, що не відбулися, відповідно до пунктів 12, 16 цього Порядку учасникам оператором електронного майданчика повертається плата за участь.