Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 р. № 1440 і від 21 серпня 2014 р. № 358»
Цілями державного регулювання Проекту є підвищення якості послуг з оцінки майна, що надаються суб’єктами оціночної діяльності шляхом здійснення Фондом державного майна моніторингу ціноутворення майна, запиту звітів про оцінку майна, інформація з яких викликає сумнів, та здійснення перевірки практичної діяльності з оцінки майна суб’єкта оціночної діяльності.
Фонд державного майна України
Розширене обговорення проекту:
з 31 березня 2017 р. по 30 квітня 2017 р.
Найактивніші учасники обговорення
Фото користувача
13
1

Качур Дмитро

Щоб брати участь у громадському обговоренні проектів, будь-ласка, зареєструйтесь в системі.

Якщо Ви вже зареєстрований користувач, використовуйте блок "Вхід для користувачів" для авторизації.

Навіщо реєструватись

Реєстрація на порталі „Громадянське суспільство і влада” дозволить Вам створити та редагувати власний профіль, висловлювати свою точку зору з приводу актуальних проблем державотворення, заводити контакти та спілкуватися on-line із колегами з різних куточків України. За постійну присутність на порталі, участь у громадських обговореннях та опитуваннях, надання пропозицій у розділі „Участь у формуванні державної політики”, зареєстрованим користувачам нараховуються бали особистої репутації, що у свою чергу відкриває ширший доступ до інформації та сервісів, які надаються на порталі.

Статистика обговорення
1
Кількість учасників
0
Запропоновано редакцій
1
Надано пропозицій
13
Надано оцінок