Про нас

Сайт «Громадянське суспільство і влада» – урядовий інформаційно-комунікаційний ресурс, покликаний сприяти взаємодії громадян та їх об’єднань з Кабінетом Міністрів України та органами виконавчої влади в процесі формування і реалізації державної політики, а також надавати інформацію про діяльність Уряду з питань сприяння розвитку громадянського суспільства.

Підтримку сайту забезпечує відділ сприяння розвитку громадянського суспільства та комунікацій з громадськістю Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України


Інформація про розробників та партнерів:

Програма сприяння Парламенту ІІ

Цей проект здійснений за підтримки, наданої Відділом демократії і врядування Місії USAID в Україні, Молдові та Білорусі відповідно до умов ґранту №121-А-00-03-00008-00 (Програма сприяння Парламенту II: Програма розвитку законотворчої політики).
Думки і твердження, висловлені в проекті, відображають особисту позицію авторів і можуть не співпадати з позицією USAID.

Інформаційно-аналітичний центр "ЕКСОР"

Розробка сайту, систем діагностики проектів нормативно-правових актів та формування пріоритетів регіональної політики

Відділ сприяння розвитку громадянського суспільства та комунікацій з громадськістю Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України