Правила участі у формуванні пріоритетів регіональної політики

1.      Участь у визначенні пріоритетів розвитку регіонів може відбуватися у двох напрямках – визначення та оцінка за оригінальною методикою найважливіших напрямків розвитку регіону, а також участь у тематичних експертних опитуваннях.

2.      Щоб провести оцінку пріоритетів розвитку регіону, а також взяти участь у тематичних експертних опитуваннях, потрібно зареєструватися на сайті „Громадянське суспільство і влада”.

3.      Участь у тематичних експертних опитуваннях можуть брати лише зареєстровані користувачі сайту „Громадянське суспільство і влада”, які отримали статус „експерта”

4.      Визначення та оцінка пріоритетів розвитку регіону, а також тематичні експертні опитування, передбачають надання користувачем як цифрових оцінок, так і текстових коментарів, зауважень або пропозицій через запропоновану форму.

5.      Ваш коментар, зауваження або пропозиція можуть бути оцінені іншими користувачами, так само, як і Ви можете оцінити коментарі, надані іншими учасниками визначення пріоритетів розвитку регіону.

6.      Ми гарантуємо анонімність отриманої від Вас інформації, однак Вашу думку обов’язково буде враховано.

7.      Не допускаються коментарі, зауваження та пропозиції, які не пов'язані з формуванням пріоритетів розвитку регіону; пропагують ненависть, дискримінацію за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; містять нецензурну лексику; містять посилання на інші мережеві ресурси, документи, зображення, відеофайли.

8.      Умисне порушення правил (див. розділ "Правила користуванні сайтом") участі у визначенні пріоритетів розвитку регіону тягне за собою попередження та зменшення кількості балів особистого рейтингу зареєстрованого користувача сайту „Громадянське суспільство і влада”.

9.      Адміністрація залишає за собою право тимчасово або остаточно заблокувати обліковий запис користувача у випадку систематичного та грубого порушення ним правил громадського обговорення.