Правила громадського обговорення проектів нормативно-правових актів.

1.      Проекти нормативно-правових актів виноситься на громадське обговорення для предметної дискусії щодо проекту в цілому, а також його окремих складових (розділу, статті, частини, пункту).

2.       Щоб провести оцінку проекту нормативно-правового акта або залишити коментар потрібно зареєструватися на сайті „Громадянське суспільство і влада”.

3.       Будь-якій складовій проекту (розділу, статті, пункту) можна надати як загальну оцінку, тобто висловити свою згоду або незгоду, так і  додати свій коментар, зауваження або пропозицію за допомогою запропонованої форми.

4.       Ваш коментар, зауваження або пропозиція можуть бути оцінені іншими користувачами, так само, як і Ви можете оцінити коментарі, надані іншими учасниками обговорення. Надані коментарі, пропозиції, зауваження будуть обов’язково розглянуті під час доопрацювання проекту.

5.       Не допускаються коментарі, зауваження та пропозиції, які не пов'язані з текстом проекту нормативно-правового акта, винесенного на громадське обговорення; пропагують ненависть, дискримінацію за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; містять нецензурну лексику; містять посилання на інші мережеві ресурси, документи, зображення, відеофайли.

6.       Умисне порушення (див. розділ "Правила користування сайтом") правил громадського обговорення тягне за собою попередження та зменшення кількості балів особистого рейтингу зареєстрованого користувача сайту „Громадянське суспільство і влада”.

7.       Адміністрація залишає за собою право тимчасово або остаточно заблокувати обліковий запис (аккаунт) користувача у випадку систематичного та грубого порушення ним правил громадського обговорення.