Реєстрація користувача

Увага!
Всі поля є обов'язковими для заповнення. Надана Вами інформація ні в якому випадку не буде передаватись стороннім особам.

Представником якої організації Ви є?

Додаткові можливості для представників органів влади та громадських рад

Користувачам, які є представниками виконавчих органів влади, а також громадських рад при виконавчих органах влади, надаються розширені можливості користування сайтом, зокрема, можливість брати участь в експертних опитуваннях.

Ваш обліковий запис буде додано до сторінки організації, яку Ви вказали, після підтвердження Вашої заявки адміністратором цієї сторінки.

Додаткові можливості для представників органів влади та громадських рад

Користувачам, які є представниками виконавчих органів влади, а також громадських рад при виконавчих органах влади, надаються розширені можливості користування сайтом, зокрема, можливість брати участь в експертних опитуваннях.

Ваш обліковий запис буде додано до сторінки організації, яку Ви вказали, після підтвердження Вашої заявки адміністратором цієї сторінки.

Правила користування сайтом

Основні поняття та визначення

Урядовий сайт „Громадянське суспільство і влада” (далі – Сайт) – сукупність розміщених у мережі Інтернет веб-сторінок, об'єднаних єдиною темою, дизайном та єдиним адресним простором домену http://civic.kmu.gov.ua

Користувач Сайту (Користувач) – особа, яка здійснює доступ до Сайту за допомогою мережі Інтернет.

Адміністрація Сайту (Адміністрація) – уповноважені особи, що здійснюють управління Сайтом та інші дії, пов'язані з його використанням.

Сторінка Користувача – розділ Сайту, доступний Користувачу після реєстрації, за допомогою якого Користувач здійснює управління своїм обліковим записом (аккаунтом), зокрема редагування профілю, надсилання та одержання особистих повідомлень, формування списку контактів, участь в обговоренні законопроектів та формуванні пріоритетів регіональної політики, а також інші дії, пов'язані з використанням Сайту.

Особисті повідомлення – електронні повідомлення, що передаються одним Користувачем іншому і не доступні для третіх осіб, надсилання та отримання яких здійснюється з використанням Сторінки Користувача.

Здійснення прав Користувача в повному обсязі можливе після реєстрації Користувача на Сайті. Для реєстрації Користувач має заповнити реєстраційну форму. З моменту підтвердження реєстрації та активації облікового запису (акаунту) Користувач набуває статусу зареєстрованого Користувача.

Зареєстрованим Користувачам надається вільний доступ до всіх сервісів Сайту, за винятком тих, надання яких здійснюється відповідно до присвоєного статусу.

Дії зареєстрованого користувача, що вважаються порушеннями

Збір, поширення, використання, розповсюдження, знищення персональних даних інших Користувачів без їх попередньої згоди.

Використання будь-яких автоматизованих засобів для збору інформації, розміщеної на Сайті.

Пропаганда або агітація, що збуджує соціальну, расову, національну чи релігійну ненависть і ворожнечу. 

Розміщення на Сайті або передавання за допомогою особистих повідомлень конфіденційної інформації, якщо Користувач не є власником цієї інформації або не володіє достатніми правами для того, щоб розкрити цю інформацію.

Розміщення на Сайті у відкритому доступі або передавання за допомогою особистих повідомлень тексту, графічних зображень чи інших матеріалів, зміст яких є образливим для інших осіб, а також повідомлення, що містять погрози, заклики до насильства, протиправних дій, антигромадських, аморальних вчинків, а також будь-яких інших дій, які суперечать основам правопорядку та моральності.

Розміщення на Сайті повідомлень, графічних зображень чи інших матеріалів, які завдають чи можуть завдати шкоди честі, гідності та діловій репутації громадянина або діловій репутації організації.

Розміщення на Сайті повідомлень, які містять нецензурні слова та вислови.

Розміщення на Сайті матеріалів порнографічного характеру чи посилань на Інтернет-сайти, що містять такі матеріали.

Розміщення на Сайті даних про інших осіб без їх попередньої згоди.

Надання при реєстрації та у подальшому явно неправдивої або вигаданої інформації про себе, зокрема чужі або вигадані адреси електронної пошти.

Реєстрація більше одного облікового запису на одну і ту ж особу або організацію.

Дії, спрямовані на дестабілізацію функціонування Сайту, спроби несанкціонованого доступу до адміністрування Сайтом або його закритих розділів, а також здійснення будь-яких інших дій, що можуть бути розцінені як мережева атака.

Використання Сайту у комерційних цілях.

 

Дії Адміністрації

Адміністрація Сайту здійснює поточне управління Сайтом, визначає склад сервісів Сайту, його структуру та зовнішній вигляд, дозволяє та обмежує доступ до Сайту, здійснює інші права, які їй належать.

У разі порушення Користувачем правил користування Сайтом Адміністрація має право зменшити особистий рейтинг Користувача, тимчасово зупинити чи заблокувати на невизначений час доступ Користувача до Сайту або його окремих сервісів, а в разі систематичного або грубого порушення правил – видалити обліковий запис Користувача.

Адміністрація здійснює модерацію змісту Сайту, створює та виставляє у відкритий доступ аналітичні матеріали за результатами громадського обговорення проектів нормативно-правових актів та визначення пріоритетів регіональної політики.

 

Умови конфіденційності

Створюючи обліковий запис на цьому сайті, користувач добровільно надає Секретаріату Кабінету міністрів України, що є власником сайту «Громадянське суспільство і влада», також будь-яким третім особам, що мають доступ до цього сайту в мережі Інтернет за адресою: сiviс.kmu.gov.ua, свою безумовну та безвідкличну згоду на обробку своїх реєстраційних даних (які містяться в обліковому записі).

Доступ до особистої інформації користувача здійснюється через систему авторизації з логіном і паролем. Користувач зобов'язується самостійно забезпечити збереження авторизаційних даних, ні під яким приводом не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені на сайт за допомогою авторизаційних даних, будуть вважатися здійсненими особисто користувачем. Заповнивши форму реєстрації на сайті «Громадянське суспільство і влада», відвідувач автоматично приймає умови конфіденційності.